Canary Paradise > Informacje

Mapy

Korzystając z map Google, pokażemy Ci, gdzie znajdują się najlepsze plaże, miejsca gdzie ewentualnie możesz zwrócić się o pomoc, a poza tym wszystkie informacje o miastach i miasteczkach na Teneryfie.

Mapa plaż na Teneryfie

Odkryj wszystkie plaże na Wyspach Kanaryjskich, od tychnajbardziej znanych do najbardziej ukrytych, złotej, piaszczystej plaży, innej z czarnym piaskiem, plaże kamieniste, plaże nudystów. Na Wyspach Kanaryjskich znajdziecie wiele plaż gdzie można się zrelaksować i pobawić.

Mapa Wysp Kanaryjskich - pomoc

Aby wiedzieć, gdzie i z kim się skontaktować w razie nagłych wypadków na Wyspach Kanaryjskich. Szpitale, policja, informacja turystyczna i wszystko co musisz wiedzieć o Wyspach Kanaryjskich.

Mapa miast Wyspy Kanaryjskie

Poznaj wszystkie najważniejsze spoleczności na Wyspach Kanaryjskich, od spoleczności rybackiej mieszkającej w pobliżu oceanu do ludzi mieszkających w wioskach w najwyższych częściach górskich wysp. Kompletne wirtualne
zwiedzanie wysp.


  Plaże na Teneryfie

Plaże na Teneryfie, fotografie, opisy, informacje i wiele innych, ciekawych rzeczy...

  Pomoc na Tenerife

Wszystkie punkty informacyjne na wypadek ewentualnej pomocy o których powinieneś wiedzieć: szpitale, policja, biura informacyjne i turystyczne, itd....

  Miasta na Tenerife

Zapoznaj się z mapą polityczną wyspy, wszystkie miasta i ich lokalizacja. Abyż zawsze czuł się tak jak u siebie w domu. 

Informacje bieżącee